Unicorn pasta, televizyonlarda ve çizgifilmlerde sıklıkla gördüğümüz tek boynuzlu at karakteri için hazırlanmış pastalar olarak sıkça hazırladığımız pasta temaları arasındadır. Sizler Unicorn pasta izmir, tek boynuzlu at pasta teması, fiyatları 2019, siparişi gibi aramalar için İzmir Pasta ailesi ile irtibat kurabilirsiniz.

Birbirinden güzel Unicorn pasta modelleri için Unicorn pasta İzmir Pasta ile iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Unicorn pasta izmir

Unicorn pasta izmir

Beyaz pasta üzerine tek boynuzlu at, unicorn temalı pasta hem zarif görünümü ile dikkat çekiyor. Daha mütevazi olan bu pasta dışında kendi isteklerinizi de bizlere iletmeniz halinde farklı tematik pastalar hazırlayabiliyoruz.

izmir unicorn pasta fiyatları 2019

izmir unicorn pasta fiyatları 2019

İzmir unicorn pasta fiyatları 2019

Her pasta tasarımına özel olarak fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Özellikle içeriğinde kullanılan her farklı malzeme seçimi İzmir unicorn pasta fiyatları 2019 yılı için pasta ücretlerini değişken kılabilmektedir.

Yaptığımız Unicorn pastalara yapılan yorumlar ve Unicorn pasta siparişi kurumumuzdan vermiş kişilerin yorumlarına yer veriyoruz.

Unicorn pasta siparişi izmir

Meral Bolcay

2019 Ocak ayında İzmir pasta ailesine ulaştım. 2 katlı tek boynuzlu at için öncellikle iletişime geçtim. Farklı özellikle bizlere pasta görselleri sundular. Bazılarını çok beğendim ve içlerinden sonunda 1 tanesini seçtim. Görselliğinin yanında pastanın tadı da çok iyiydi. İyi ki varsınız.

Erdem Mihriban

2 yaşındaki kızımın doğum günü pastası olarak internette araştırırken sizi buldum. Pasta istediğim gibi geldi. Aydın’da yaşıyorum. Herşey için çok teşekkür ederim. 1 günde pastamı teslim ettiler.

Cemaleddin Araç

İzmir Karabağlar’da oturuyorum. İnternette Unicorn temalı pasta yazarken sizi buldum. Pasta siparişi verdim sabah, akşam elimde oldu. Gerçekten çok iyi bir ekibiniz var. Pastanın da tadı çok güzeldi. Bundan sonra tüm pastalarımın siparişini size vereceğim. Elinize sağlık.

Kaan Yiğitkan

Uşak’ta yaşıyorum. Burdan 2 saat araba uzaklığında olan yere hazırlayıp gönderdiler. Helal olsun. Pasta da süperdi. Doğalgazımız kesilmişti. Pastayı kendimiz yapacaktık ama böyle baktık ki maliyeti de ucuz oldu.

Sizlerde unicorn pasta fiyatları, tek boynuzlu at temalı pasta aramalarınız için İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak ve Balıkesir il ve ilçelerinden arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.