Şık, zarif ve güzel görünümlü, her yaşa özel hazırlanan Şeker hamuru pasta, uzun zamanlar emek harcanarak hazırlanan,  süslemesi de bir o kadar emek gerektiren pasta uygulamasıdır. Sizler Şeker hamuru pasta İzmir, fiyatları 2019 ve siparişi aramalarınız için İzmir Pasta ailesi ile irtibat kurabilirsiniz.

Şeker hamuru pasta İzmir

Şeker hamuru pasta İzmir’de profesyonel ekibimizle siz müşterilerimizin siparişlerini en hızlı şekilde hazırlıyoruz.

Pasta atölyelerimizle şeker hamuru ile mükemmel pastalar yaratıyoruz. Hem pastanın içi hem de dışı mükemmel bir uyuma sahip oluyor. İnsanların organizasyonlarınızda (doğum günü, söz, nişan, düğün, mevlüt vb.) gözlerini alamayacakları, pastaya odaklanacakları konseptleri Şeker hamuru pasta ile yaratabiliyoruz.

Süsleme için Şeker hamuru daha esnek uygulanabilmektedir.

Pastalarınızın dış kısmının kaplamasında Şeker hamuru bu pastalara özel olarak uygulanabilmektedir. İstediğiniz şekil ve renklerde hazırlanan şeker hamurları ile daha esnek yapıda pasta görselleri ile mükemmel uyumda pastalar üretebiliyoruz. Sevgi ve el emeği ile hazırlanan ürünlerimiz, parıltı ve ışıltıları ile fark yaratıyor.

Şeker hamuru pasta hangi illere servis yapıyoruz?

İzmir şeker hamuru pasta:

Alsancak, Bornova, Karşıyaka, Hatay, Üçyol, Karabağlar, Konak, Buca, Çeşme, Menemen, Urla, Aliağa, Seferihisar, Bergama, Torbalı, Tire, Selçuk, Ödemiş, Kemalpaşa, Menderes, Bayraklı ve diğer ilçelere gönderim yapıyoruz.

Manisa şeker hamuru pasta:

Merkez ilçeler Şehzadeler ve Yunusemre, Turgutlu, Salihli, Soma, Alaşehir ve Akhisar’a gönderimlerimiz mevcuttur.|

Aydın şeker hamuru pasta:

Başta Aydın merkez Efeler olmak üzere Söke, Nazilli ve Kuşadası ilçelerine yoğun olarak şeker hamuru pasta siparişi gönderiyoruz.

Muğla şeker hamuru pasta:

Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye Şeker hamuru pasta denildiğinde İzmir Pasta ailesi ile tanışan onlarca birey var.

Balıkesir şeker hamuru pasta

Ayvalık, Burhaniye, Karesi, Nilüfer şeker hamuru pasta sıklıkla gönderdiğimiz ilçeler arasında

Ayrıca Uşak iline de Şeker hamuru pasta gönderimi sağlıyoruz.

 

Lezzetli ve bir o kadar güzel görünümlü pastalar için bizimle iletişime geçin.

Profesyonel ekibimizle 2012 yılından günümüze onlarca, yüzlerce pasta hazırladık. Şeker hamuru pastalar ince, zarif görünümleri ve parıltılı bakışları ile çok farklı dizayn pastalardır. Şeker hamuru pasta siparişi için İzmir Pasta ailesi ile 0552 373 31 83 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Şeker hamuru pasta fiyatları 2019

Şeker hamuru pasta fiyatları 2019

Şeker hamuru pasta fiyatları kullanılan malzeme de dahil olmak üzere pek çok değişkene göre farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi telefonla arayarak edinebilirsiniz.