Çocuk ya da yetişkin, yaş farketmeksizin doğum günü organizasyonlarından bireylerin en sevdikleri pastalar arasında Resimli doğum günü pasta modelleri geliyor. Bu paylaşımımızda sizlere birbirinden güzel Resimli doğum günü pasta modelleri paylaşıyor olacağız. Pasta modelleri konusunda sadece paylaşacağımız görseller değil, farklı hayal gücü ve farklı isteklerinize yönelik olarak süper pastalar yaratıyoruz. İster tek kişinin olacağı, ister ailenizin ve sevdiklerinizin olacağı, ister internetten bulduğunuz bir görselin pasta süreçlerini en iyi şekilde planlıyor ve pastalarımızı hazırlıyoruz.

Görsel doğum günü pasta görselleri

Birbirinden güzel Resimli doğum günü pasta modelleri

Her bireyin yaş günü özel ve güzeldir. Genel olarak çevresi ise doğum gününü daha özel kılmak adına Resimli doğum günü posta modelleri arasından seçim yapabilmektedirler. Özellikle Fotoğraf baskılı doğum günü pastaları olarak da Resimli doğum günü pasta modelleri aranabilmektedir. En az 12 kişiden başlayan fotoğraf baskılı doğum günü pastaları, 20 kişi, 30 kişi ve farklı boyutlarda istenilen kişi sayısına göre daha büyük boyutlarda hazırlanabilmektedir.

Fotoğraf baskılı doğum günü pastası

Sadece fotoğraf baskısı değil, üstteki pastada da görüldüğü üzere, bir çizgi film karakterini de pasta üzerine güzelce yerleştirebiliyoruz. Özellikle çocuklar bu pastalara bayılıyorlar.

Resimli doğum günü pasta fiyatları

Farklı isteklerinize yönelik her türlü görsel tasarım pastalar üzerine hazırlanabilmektedir. Görsellerin yüksek çözünürlükte olması pastanın görsel görünüm kalitesini artırmaktadır.

Çocuk doğum günü pastası temalı görsel baskılı resimli modelleri

Doğum günü pastası görsel baskılı resimli modelleri

Kız çocuk ve erkek çocuk fotoğraf ve görsel baskılı modeller, çocukların sevdiği karakterlere göre değişkenlik göstermektedir.

Resimli doğum günü pasta modelleri ve fiyatları 2019 yılı için genel bilgilendirme

Fotoğraf ya da görsel baskılı pasta fiyatları 2019 yılı için Gıda Tarım Hayvancılık bakanlığı ve Ticaret bakanlığı Rekabet kurulu ayrıca ilgili diğer yasalar ve genelgeler gereği internette ücretlendirme ve fiyatları bilgisi paylaşamıyoruz. Dilerseniz 0 552 373 31 83 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz. Tüm Resimli doğum günü pasta modellerimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca sizlerin bizlere görsel göndermesi ile farklı Fotoğraf baskılı pastalar da hazırlayabiliyoruz. Bu pastalar, butik pasta, şeker hamurlu pasta, kaplamasız pasta ve farklı tip ve şekillerde sizlerin beğenisine göre hazırlanabilmektedir. İstekleriniz bizim için değerlidir.