Nişan organizasyonunun önemli yapıtaşlarından biri de nişan pastasıdır. Sizler Nişan pastası İzmir, Kaliteli ve Güzel Nişan pastası İzmir’de nerede aranır gibi aramalarınız için İzmir Pasta ailesi ile iletişime geçebilirsiniz. Hijyenik ortamlarda, katkı maddeleri olmadan, taze, sizin organizasyonuzu bozmayacak ve tam zamanında istediğiniz zamanda elinizde olacak şekilde nişan pastaları üretiyoruz.

Nişan pastası İzmir

Nişan pastası İzmir : Profesyonel, Taze, Hijyenik ve Katkı maddesiz

Nişan pastaları günlük tüketilecek pastalar olarak hazırlanmaktadır. Nişanınızda ailenize ve çevrenizin yiyeceği pastanın taze olması gerekmektedir. Bu anlamda profesyonel ekibimiz bize ulaştığınız takdirde nişanınızda istediğiniz pastanın özellikleri, içinde kullanılması ya da kullanılmamasını özellikle istediğiniz malzemeleri ve diğer ayrıntıları not ederek işe başlıyoruz. Sonrasında görsel planlama ve malzeme hazırlama bölümünden sonra size özel ve güzel hazırladığımız nişan pastamızı sizlere ulaştırıyoruz.

İzmir Pasta ailesi olarak Nişan pastasından memnun kalacağınız için sizlerde her türlü pasta ihtiyacınızda çevrenize bize önermenizi istiyoruz. 

Nişan pastası konseptleri

Nişan pastası konseptinizi belirlemeden her ne kadar internetten ve çevrenizden bilgi de alsanız kendi hayallerinizde olan ve bu organizasyonun özel olduğunu nacizane hatırlayarak sizin istediğiniz pastanın olmasına özen göstermenizi rica ediyoruz.

İzmir nişan pastası fiyatları 2019

Nişan pastaları genel olarak,

 • Bir ya da birkaç katlı
 • Kaplamalı ya da kaplamasız pasta olarak
 • Genellikle beyaz 
 • Farklı renkli pastalarda hazırlanabilir.
 • Üstüne nişanlanacak kişilerin isim soyisimleri tam olarak ya da harf şeklinde planlanabilir.
 • Pasta üstüne istenilen desen hazırlanabilir.
 • Nişan tarihi genel olarak nişanlanacak çiftlerin istediği bir özellik
 • Pasta üstünde herhangi bir nişan sloganı olabilir.
 • Şeker hamurlu nişan pastası, kremalı nişan pastası İzmir’de en çok hazırlayan firmalar arasındayız.
 • Tüm bu saydıklarımız nişan kadar söz organizasyonunda da benzer özelliklere sahiptir.
 • Pasta içeriği sade, muzlu, çeşitli meyvalı, kestaneli, çikolatalı ve daha bir çok içerikte olabilir.

Nişan pastası fiyatları 2019 İzmir

Yukarıda da madde saydığımız özelliklere, nişanınıza katılacak kişi sayısına, pastanın hacmine, içinde ve süslemede kullanılacak malzeme, öncelikli olarak Nişan pastası fiyatları 2019 İzmir ili içi değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz 0 552 373 31 83 numaralı telefondan ayrıntılı bir fiyatlandırma bilgisi edinebilirsiniz.

Nişan pastası İzmir denildiğinde İzmir Pasta akıllara gelir.

Nişan pastasını İzmir’in tüm ilçelerinin yanı sıra, Aydın, Manisa, Muğla, Balıkesir ve bu illerin tüm ilçelerine gönderimini sağlıyoruz.