Günümüzde özellikle insanlar tarafından çok sevilerek tüketilen Kaplamasız pasta İzmir, toplumda naked cake ya da çıplak pasta olarak ifade edilebiliyor. Sizler İzmir’de kaplamasız pasta yapan yerler, naked cake fiyatları 2019 ya da siparişi vb. araştırmalar yapıyorsanız, yılların verdiği pasta deneyimimizle, İzmir’in en çok pasta yapan ekipleriyle size özel tasarlanan pastalarla bir telefon kadar yakınız.

Kaplamasız pasta İzmir

Kaplamasız pasta İzmir | Naked Cake fiyatları 2019 İzmir

Pasta arayan ve bu tarz pasta arayışında olan müşterilerimiz, genel olarak pastanın dış kaplamasını isteyen, pastanın doğal görünümünü seven bireylerden oluşuyor. İzmir Pasta ailesi olarak Kaplamasız pastalarımız için her pasta hazırlama süreçlerimizde olduğu gibi, kişiye özel, kişilerin istekleri doğrultusunda, hijyenik ortamlarda, usta pasta hazırlayıcı aşçılarımızla leziz pastalar hazırlıyoruz.

Kaplamasız pasta (naked cake) nasıl hazırlanır ve özellikleri nelerdir ?

Adından da anlaşılacağı üzere dışında kaplama bir görsellik ve süs yoktur. Pastanın hazırlandığı pandispanya, çikolata, meyva, krema maddelerinin dışında çevresi şeker hamuru ya da şanti gibi maddelerle kapatılmadan hazırlanan ürünlerdir. Genel olarak müşterilerimiz bizlerden hazırlamamız istedikleri pastalarda katlı ve yüksek görünümlü hazırlamamız istemektedirler. Tabi ki tüm boyutlarda kaplamasız pasta hazırlıyoruz. Sonunda da kaliteli bir görünüm için pastanın içinde olan kremadan eser ve ince miktarda dış kaplaması ile pastanın etkileyici bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Pastanın görselliğini artırmada ise taze meyvelerden hazırlanmış güzel konseptlerle, çok abartıya kaçmayacak şekilde hoş bir süsleme hazırlıyoruz. Meyve seçiminde özellikle sizlerin ve sevdiklerinin sevdiği, muz, çilek, böğürtlen, kivi, portakal, şeftali, kayısı, orman meyvesi ve daha bir çok meyveyi damak zevkinize ve sizlerin isteklerie göre kullanabiliyoruz.

Naked cake fiyatları 2019

Kaplamasız pasta fiyatları 2019 – Naked cake ücretleri fiyatlandırması

Kaplamasız pasta fiyatları 2019 yılı için sizlerin istedikleri özellikler, pastanın boyutu, içerdiği terkip malzemeler, süsleme için kullanılan malzemeler gibi kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz Naked cake ücretleri için bizleri 0 552 373 31 83 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kaplamasız pasta siparişi için bizimle iletişime geçin.

Organizasyonel olarak İzmir’in tüm ilçeleri, Aydın, Manisa, Uşak, Balıkesir, Muğla ve Denizli’ye belirlenen planlamaya göre pasta gönderimi sağlıyoruz. Kaplamasız pasta siparişi için sitemizde yer alan telefon numaralardan ekstra bilgi almanızı öneririz.

Kaplamasız pasta izmir denildiğinde akla İzmir pasta gelir.