Harfli pasta izmir, günümüzde özellikle son birkaç yıldır bireylerin ailelerin, yakın çevreleri ve sevdikleri insanları için doğum günleri ve özel günleri için yaygınlaşarak tüketilen pastalar arasında önemli bir yer edinmiştir. Harf pasta, büyük harf şeklinde özel malzemelerle üretilen pastalara verilen isim olarak kullanılıyor. Sizler Harf pasta yapan yerler izmir, harfli pasta fiyatları 2019, alfabe pasta vb. aramalarınız için İzmir Pasta ailesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Harf pasta, rakam ve harflerden oluşan pastalardır.

Harfli pasta İzmir

Hızlı, taze ve hijyenik: Harfli pasta İzmir denildiğinde akla İzmir Pasta gelir.

Sevdiğiniz ya da ailenizden bir kişiye yaptıracağınız harfli pastalar için,

  • Tek harf, İsmin ilk harfi ya da özel anlam taşıyan bir harf olarak Harf pasta tek harften istediğiniz boyutlarda ve içeriklerde oluşturulabilir.
  • Tek heceli ya da isim boyutlarında sizin istediğiniz hatlar harfli pasta dizayn edilir ve hazırlanabilir. Pastaları hazırlayan profesyonellerimiz, sizlerin isteklerine göre pastanın şekline, her harf ya da tek harf hazırlanacak pastalarda, pasta şeklinde özel isteklerinizi, kullanılacak malzeme seçiminde (örneğin meyva, çikolata, farklı ürün tercihleri vb.) pastalarımız el emeği ile hazırlanmaktadır. 
  • Dilerseniz doğum günü ya da özel zamanlara yönelik yıl, yaş gibi rakamlardan oluşan pastalar üretebilmekteyiz.
  • Rakam ve harflerin birlikte olduğu pastalarda üretebilmekteyiz.

Harfli pasta fiyatları 2019

Harfli pasta için sadece İzmir değil, bölgemiz olan Aydın, Manisa, Muğla ve Balıkesir’e de harfli pasta gönderimi sağlıyoruz.

Anahtar kelimeler: Alfabe pasta, rakam pasta, sayı pasta, kelime pasta

Harf şeklinde pastaya taleplerin yüksek olması sebebi ile her gün taze olarak pastalar hazırlanıyor.  Ayrıca sadece İzmir içi, Bornova, Karşıyaka, Aliağa, Konak, Çiğli, Çeşme, Urla, Seferihisar, Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova, Buca, Tire, Torbalı, Ödemiş, Kemalpaşa, Menemen, Menderes ve diğer tüm İzmir ilçelerine alfabe pastaların dışında, Aydın’ın tüm ilçeleri (Efeler, Nazilli, Söke, Kuşadası ve diğer tüm ilçeler), Muğla’nın tüm ilçelerine harf pastalar (Marmaris, Bodrum, Fethiye, Milas, Datça, Yatağan, Akyaka ve diğer tüm şehirler), Manisa’nın tüm ilçelerine harfli pastalar (Şehzadeler, Yunusemre, Turgutlu, Manisa Merkez, Salihli, Alaşehir, Soma, Akhisar), Ayvalık, Burhaniye gibi Balıkesir’in tüm ilçelerine harfli pasta gönderimi sağlamaktayız.

Harfli pasta fiyatları 2019 ve Harf pasta siparişi izmir için iletişime geçin.

Harfli pasta fiyatları ile ilgili olarak 2019 yılı içinde Rekabet Kurulunun belirlediği kurallar sebebi ile ayrıca her pastanın kişiye özel farklı malzemeler ve boyutlar ile hazırlandığı dikkate alınarak ücret bilgisi konusunda internetten bilgi veremiyoruz. Dilerseniz 0 552 373 31 83 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Harfli pasta İzmir denildiğinde akla İzmir Pasta gelir.