Her yaş grubuna özel hazırlanan doğum günü pastalarında, cinsiyetlere göre çocuklarımızın ya da yetişkin bireylerin görsel seçimlerine göre profesyonel pastalar hazırlıyor. Erkek çocuk doğum günü pastası izmir, fiyatları 2019, tema pastalar, yaşa özel doğum günü pastalar hazırlıyoruz. 2012 yılından bugüne kadar yüzlerce doğum günü pastası hazırlayarak müşterilerimizin beğenisini ve güvenini kazandık.

Erkek çocuk doğum günü pastası İzmir

Erkek çocuk doğum günü pastası İzmir

İzmir pasta ailesi olarak Erkek doğum günü pastası İzmir ilinde ve çevre illere teslimatını sağlıyoruz.

8 yıllık şirketimizin ilk günden bugüne edindiği prensiplerde müşteri ilişkileri önemli bir yere sahiptir. Pastalarımız steril ve hijyenik mutfak ortamında, profesyonel pasta ustalarımız ve aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Her pasta siparişi sonrası pastalar kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. 

Erkek çocuklara yönelik olarak doğum günü pastaları, 1 yaş doğum günü pastası, 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş ve diğer tüm yaş grupları için, çocukların yaş gruplarına göre sevdikleri ve istedikleri çizgi film, kahraman ve karakterlere uygun olarak şeker hamuru ya da diğer dizaynlara bağlı olarak siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Tematik Erkek çocuk doğum günü pastaları hazırlıyoruz.

İster klasik stil ister tematik tüm pastalarınızı özenle hazırlıyoruz. Temalı pastalara örnek verecek olursak;

  • Cars temalı, spiderman temalı, minion, star wars, örümcek adam (spiderman), batman, şirinler, pepe ve caillou, kırmızı balık, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş ve daha birçok temada pasta örneklerimizi görsellerde aşağıda inceleyebilirsiniz.

Özel çocuklar için de özel tarifli pastalarda hazırlıyoruz.

Çocuğunuz çölyak, fenilketanüri ya da metabolik bir rahatsızlığa sahipse, otizm vb. hastalıklardan diyet uygulaması yapıyorsanız yaptığınız diyeti bizlere ileterek ona göre malzemeler seçerek pasta hazırlamaya titizlikle özen gösteriyoruz.

İzmir'de erkek çocuk doğum günü pastası fiyatları

Erkek çocuk doğum günü pasta fiyatları 2019 izmir

Erkek çocuk doğum günü pasta fiyatları 2019

Ticaret bakanlığının ilgili mevzuatları, rekabet kurulunun internette ürün ve hizmetlerle ilgili genelgeleri gereği Erkek çocuk doğum günü pasta fiyatları 2019 hakkında İzmir pasta ailesine 0 552 373 31 83 numaralı telefondan 7/24 arayarak ya da whatsapp yolu ile ulaşabilirsiniz.

İletişim ofisimiz İzmir Bayraklı Folkart A kulesinde olmakla birlikte, Karşıyaka, Güzelbahçe, Alsancak, Bornova‘da yer alan pasta atölyelerimizde ve pişirme merkezlerimizde sizler için yüzlerce pasta hazırlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.