Diyabet yani şeker hastalığı, günümüzde metabolizma ile ilgili en sık karşılaşılan hastalıklar arasında yer alıyor. Şeker hastalarının özellikle diyetlerine dikkat etmelerini onların yaşam sürelerinin artırılması için çok önem arzediyor. Sizler Diyabetik pasta izmir, şeker hastaları için pasta yapan yerler izmir gibi aramalarla pasta arıyorsanız dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizi arayarak dilerseniz whatsapp yolu ile irtibat kurabilirsiniz.

Diyabetik pasta izmir, Rafine şekeri sıfıra indiriyoruz.

Günümüzde mevcut karbonhidrat yapı taşlarından glukoz kan şeker düzeyini çok hızlı bir şekilde artırmaktadır. Bu sebeple diyabet hastalarına (şeker hastalarına) özel pastalarımızda şeker kullanmıyoruz. Onun yerine dilerseniz tatlandırıcılardan dilerseniz kan glukoz seviyesini hızlı yükseltmeyen meyvalardan elde ettiğimiz tatlarla pastalarımızı tatlandırıyoruz. Meyva kullanıyorsak kararını ve seviyesine özen gösteriyoruz.

Normal un kullanımı yerine, kanda şeker seviyesini düzenleyen kara buğday unu, siyez unu, hindistan cevizi unu ya da badem unu gibi unlardan faydalanarak pastalarımızı hazırlıyoruz.

Şeker hastalarına özel pastalarda, görsel seçim sizin.

Aynı normal hazırlanan pastalar gibi, şeker hastalarına özel pastalarda da görsel tasarım konusunda siz değerli müşterilerimiz bizleri yönlendirmelisiniz. Bir pastada tat kadar görsellik de önemlidir. Motivasyonun kaynaklarından en önemlisi görselliktir.

İletişime geçtiğiniz halde diyabet hastası olduğunuzu, diyetinize dikkat ettiğinizi, neleri yemeyip neleri yemediğimizi bizlerle paylaştıktan sonra size özel pasta için tasarım konusunda uzmanlarımızı yönlendirmelisiniz. Sonrasında sizin istediğiniz tasarımda güzel bir pasta hazırlamaya başlıyor olacağız.

Diyabetik pasta sadece İzmir’e mi sipariş alıyoruz?

İzmir’de yer alan farklı pasta atölyelerimizden İzmir’in tüm ilçelerine, bunun yanı sıra Aydın ve ilçelerine, Manisa ve şehirlerine, Muğla, Balıkesir ve Uşak ilçelerine kadar gönderim sağlıyoruz.

Diyabetik pasta fiyatları 2019 yılı için ne kadar?

Yukarıda da bahsedildiği gibi unun seçimi, pastanın boyutu, içinde kullanılan diğer içeriklerle diyabetik pasta fiyatları 2019 için ücretlendirmelerimiz değişkenlik göstermektedir. Tasarımı ve malzemeyi telefonda iletmeniz halde, sizlere gerekli ücretlendirme sunulacaktır.

Diyabetik pasta İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Balıkesir ve Uşak için bizimle iletişime geçin.

İzmir Pasta ailesi olarak 2012 yılından beri el emeği büyüterek kurumsal hale getirdiğimiz kurumumuzla hızlı iletişim (7/24) bizlere 0 552 373 31 83 numaralı telefondan hem arayarak hem whatsapp yolu ile irtibat kurabilirsiniz.